Chrystus z blachy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Silesiacum
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 18: | Linia 18: | ||
|- | |- | ||
|<html><iframe src="https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1MEUTpSnj7053lIOYhUPGCkXLuE7PSn8m" width="640" height="480"></iframe></html> | |<html><iframe src="https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1MEUTpSnj7053lIOYhUPGCkXLuE7PSn8m" width="640" height="480"></iframe></html> | ||
|- | |||
| style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="D0E2EE" cellpadding="0" |'''Nowe zdjęcia''' | |||
|- | |- | ||
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Blacha zdjęcia}} | |||
|} | |} | ||
</td> | </td> | ||
Linia 27: | Linia 30: | ||
| style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Krzyże z Chrystusem z blachy''' | | style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="#D0E2EE" cellpadding="0" |'''Krzyże z Chrystusem z blachy''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |{{Blacha}} | | style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="#f3f3ff" |{{Blacha spis}} | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="D0E2EE" cellpadding="0" |'''Nowe zdjęcia''' | | style="border-top:solid 1px #006699; style="font: 115% Verdana; color:black;height:30px" align="center" bgcolor="D0E2EE" cellpadding="0" |'''Nowe zdjęcia''' | ||
|- | |- | ||
|style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{ | |style="border-top:1px solid #006699; " bgcolor="f3f3ff" |{{Blacha zdjęcia prawa}} | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Krzyże z Chrystusem z blachy]] | [[Kategoria:Krzyże z Chrystusem z blachy]] |
Wersja z 21:27, 16 sie 2020
|